Најпознатиот адут на Џеј Ло тема на денот во американските медиуми

По неколкуте напорни седмици, пејачката и актерка уживала во заслужениот одмор.

Латино дивата Џенифер Лопез одржа спектакуларен настап на „Тајмс Сквер“ во Њујорк, а потоа се упатила на заслужен одмор каде што ужива во убавото време.

Google search engine

Сепак, иако е спортски тип на човек и се опушта во многубројните активности, папарацо фотографите ја забележале на даска за сурфање.

Тоа што привлекло големо внимание е фактот што Џеј Ло избрала да носи црно бикини кое што било провокативно.

Поради ретките можности да го видиме нејзиното тело без никакви „обработки“, американските медиуми „здивеа“ пред се поради тоа што е добро познато дека задникот на Џеј Ло вреди милиони долари.

Доколку ги прашувате нејзините обожаватели – тој вреди за секоја цена, па така на социјалните мрежи може да се прочита дека пејачката изгледа беспрекорно. Меѓутоа, некои ѝ замериле поради тоа што не изгледа идентично како на фотографиите кои што ги споделува на социјалните мрежи.