Најпознатата продавачка на мандарини во Хрватска сега позира топлес

Најпознатата продавачка на мандарини во Хрватска, Кристина Мандарина, позирала топлес.

Кристина денеска соблекла сè од горниот дел на телото, а за потребите на фотографијата градите ги покрила со рацете.

Google search engine

Облекла само фармерки кои ги откопчала, а внимание привлекле и нејзините огромни обетки, како и нејзината нова фризура.

Фотографијата собрала речиси 4.000 лајкови, а Мандарина го забранила коментирањето под фотографијата.

Веројатно тоа го направила бидејќи во коментари постојано ја критикуваат поради нејзините бројни естетки зафати на кои била подложна.

Кристина на Инстаграм ја следат повеќе од 90.000 корисници, но профилот на поранешната продавачка на мандарини е заклучен, односно објавите можат да ги гледаат само оние кои ја следат.