На Инстаграм го покажале својот талент за танцување, а сега сите сакаат приватни часови…

Со танцувањето ја воодушевиле публиката, а во продолжение погледнете ги видеата.

Пиетра Лукас има над 500.000 следбеници на Инстаграм, а неодамна објавила снимки на кои покажува како танцува на тераса.

Google search engine

Нејзините снимки ги воодушевиле оние кои ги погледнале.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pietra Luccas (@body_sisters)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pietra Luccas (@body_sisters)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pietra Luccas (@body_sisters)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pietra Luccas (@body_sisters)