МНОГУ ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Насилник снима како тепа две млади момчиња, едниот не може да издржи, МОЛИ ДА СТАНЕ

На социјалните мрежи е објавено многу вознемирувачко видео од претепување на двајца млади момчиња на сред улица во Земун.

На видеото се гледаат двајца млади момчиња, раскрвавени и со искинати кошули, како непознат напаѓач ги тепа и цело време ги снима, а еден од нив очигледно не може ни да застане на нозе поради ударите.

Google search engine

– Дојдовте овде во Земун да се ебете – вика непознат маж и го удира возачот додека девојка го моли да застане.

Насилникот цело време бара пари од младиот човек.

– Дај ми повеќе пари! Дај го сега! Што дадовте?! 50 евра – разочарано вика напаѓачот додека возачот објаснува дека нема повеќе пари.

Инцидентот наводно се случил по сообраќајна несреќа.