Миа Костова во топлес издание на Малдиви: Инфлуенсерката позирала во кошула под која не носела ништо

Некогашната ТВ водителка, а денес позната инфлуенсерка Миа Костова, периодов ужива во едно од најубавите туристички места во светот.

Таа, кратко по патувањето во Италија, повторно ги „спакува куферите“ и овојпат замина на прекрасните Младиви. Миа во последните неколку дена објави низа фотографии од одморот на ова место, помеѓу кои и една која привлече големо внимание на Инстаграм.

Google search engine

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mia Kostova (@miandrija)

Имено, таа позирала во проѕирна кошула под која не носела ништо, истакнувајќи ги своите гради, а објавата има речиси 4000 лајкови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mia Kostova (@miandrija)