Мадона никогаш побезобразна: Се фотографирала како за еротски магазин

Кралицата на поп музиката, Мадона, направи тотален „хаос“ на социјалните мрежи кога објави 3 нови фотографии.

Мадона отсекогаш важела за „скандал мајстор“, како и пејачка која не се обѕирала на коментари, но ни осуди и во текот на целата кариера се истакнуваше по тоа што се осмелуваше да го направи она што повеќето никогаш не би се осмелиле.

Google search engine

Имено, овој пат, иако е во 7-та деценија, Мадона на својот Инстаграм профил објавила 3 неверојатно провокативни селфија.

Сите 3 потсетуваат на фотографии од еротски магазин, а она што пејачката никогаш не го изгубила е нејзиниот сексапил.

Таа на провокативните фотографии позира во црна долна облека и во заводливи пози, додека изразот на лицето ја следи провокативната смисла на објавата.