Карлеуша речиси гола, со широко раширени нозе: Пејачката како да е порно ѕвезда (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша не престанува да објавува провокативни содржини на својот Инстаграм и на тој начин  да предизвика возбуда која  ја „бранува“ јавноста.

Google search engine

Пејачката овој пат направи серија фотографии и видеа во ултра-минијатурен сребрен костим за капење, кој беше толку мал што на неа можеше да открие, ама буквално баш се’.

Својата естетска голотија русокосата ја надополнила со сребрени наочари кои  повеќе наликуваат на маска и зафаќаат половина од нејзиното лице. Карлеуша речиси гола, со широко раширени нозе во клечечка поза, така што „белградската мала од скандала“ овој пат многу повеќе наликува на порно отколку на музичка ѕвезда.

„Да, имам 43 години, да, имам две деца и да, изгледам брутално добро.

Не сум вработена на шалтер во банка, не сум твоја мајка, не сум твоја сопруга, туку Јелена Карлеуша, жена која носи сценски костими цели 27 години од својата кариера и тоа оние костими на најдобрите светски дизајнери!

Затоа јас сум најдобро облечена жена овде и пошироко.

Од балканскиот примитивизам на многумина ми се се*е, но сигурно нема да ме поколебаат“ – брутало распали српската поп-фолк дива, покажувајќи дека животот го вози онака како што и се може… разголена и „напупена“ во различни пози!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)