КАРЛЕУША ОВОЈ ПАТ НАВИСТИНА ПОКАЖА ПРЕМНОГУ! Пејачката никогаш не била пожешка, ИНТИМАТА одвај ја покривала со лента

Пејачката Јелена Карлеуша на својот Инстаграм често објавува жешки фотографии и видеа кои ги оставаат сите без зборови.

Таа сега ги стави мажите во транс со оскудна облека. Имено, пејачката позираше пред својата куќа на Дедиње облечена во креација која одозгора изгледа како сако, а долната долна облека.

Google search engine

Jelena Karleuša

Пејачката во оваа прилика покажа како и прилега розовата боја, нејзината долга руса коса, и речиси се останато. Некои следбеници на Инстаграм напишаа дека „ја облече танга наопаку“, а на видеото постојано го притискаше ременот за да не се лизне лево или десно.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)