Како да излегла од филм за возрасни: Ќерката на Мадона се појавила полугола на настапот на мајка ѝ!

Лурдес Леон, ќерката на поп ѕвездата Мадона се појавила на настап на нејзината мајка во еден хотел во Њујорк во многу оскудна комбинација.

Имајќи ја предвид нејзината ексцентрична појава, може да се каже дека ќерката на поп кралицата сè повеќе наликува на нејзината мајка.

Google search engine

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fridda🔥⚡🐲 (@lullaby111213)

Мадона отсекогаш ги поместувала границите кога е разголеноста во прашање и често самоуверено го покажува своето тело во 63-та година.

Нејзината ќерка, Лурдес Леон, очигледно се угледала на неа, со оглед дека се појавила во оскудна комбинација на настап на својата мајка и станала главна атракција.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fridda🔥⚡🐲 (@lullaby111213)

Таа носела кожен кроп-топ со лого од магазинот „Playboy“ и панталони кои имале отвор на предниот дел, кој целосно ја открива нејзината долна облека и изгледа како да излегла од филм за возрасни.

Со својот стајлинг се пофалила на Инстаграм-стори, каде ги покажала и влакната под пазувите, а нејзините фотографии набрзо ги преплавиле социјалните мрежи.