Каде живеат Јована и Жељко Јоксимовиќ: Познатиот пар ужива во луксузна вила со базен, а ќерката на пејачот пред домот го покажала заносното тело

Водителката Јована Јоксимовиќ и нејзиниот сопруг, познатиот српски пејач, Жељко Јоксимовиќ, ретко ја споделуваат својата приватност, но сега ќерката на пејачот изнесе еден детаљ.

Имено, никој досега немал прилика да види фотографија од нивниот дом во српската престолнина.

Google search engine

Ќерката на Жељко Јоксимовиќ, атрактивната Мина Јоксимовиќ, на социјалната мрежа Инстаграм споделила фотографии од вилата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mina Joksimović (@minajokssimovic)

Мина се фотографирала во базенот кој се наоѓа во дворот на вилата, додека позади неа се гледа куќата која има два влеза, голем балкон и базен. Јоксимовиќ позира во костим за капење и ги израдувала следбениците кои во коментари ѝ оставиле комбилементи.