Ја напуштил сопругата по 22 години брак поради најзгодната жена на светот

Еден од најпознатите светски диџеи – Дејвид Гета (53), ужива во љубовта со 25 години помладата Џесика Ледон, а парот практично е нераздвоен, додека пак главната забава им е уживањето на плажа каде што не се срамат да покажат како разменуваат нежности.

Џесика и славниот Французин се вистински „сладок залак“ за папарацо фотографите кои што се „натпреваруваат“ кој ќе направи подобри фотографии и не само поради тоа што сè е во знакот на страстите, туку и поради фактот што дамата која е покрај диџејот е презгодна.

Google search engine

Славниот диџеј не крие колку е лудо заљубен во својата избраничка, а и тој самиот покрај неа изгледа како младо момче иако веќе ја „гази“ шестата деценија од животот.

И овојпат атрактивниот пар бил „уловен“ во Мајами на една плажа, а како и вообичаено, така и сега не ги тргале рацете еден од друг и се однесувале како заљубени тинејџери.

А, веруваме дека не му било тешко на Гета да се заљуби во преубавата Џесика – погледнете само колку е згодна.

Бујни облини, големи гради, извајани стомачни мускули, одличен задник – таа навистина е тип-топ.