Извајано тело, бикини, море, плажа… Каролина Гочева ужива на одмор со сопругот Михаил Корубин

Поп-пејачката Каролина Гочева отсекогаш била меѓу најубавите јавни личности во Mакедонија.

За неа годините се само бројка, а низ годиниве таа докажува дека е жена која навистина знае да ужива во животот со своите најблиски и најсакани.

Google search engine

Овојпат Каролина на социјалната мрежа Инстаграм објави фотографии од своето романтично уживање на грчкиот остров Скијатос заедно со својот сопруг, уметникот Михаил Корубин, па тие очигледно добро ги поминуваат последните денови од летото.

Во описот на фотографиите Каролина кратко напиша:

„Прекрасна недела на Скијатос“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva)

Од зајдисонца, до капење во смарагдните води на морето, повеќе од очигледно е дека брачниот пар поминува незаборавни мигови на островот.