Издание на граница на невкус: „Кралицата на Снепчет“ во бикини кое ретко која девојка би се осмелила да го носи

Инфлуенсерката и естрадна менаџерка Џулиана Мари Годард, попозната како ЈесЏулз (YesJulz) неодамна уживала на една плажа во Мајами заедно со пријателките, а во таа прилика прошетала во повеќе од провокативно бикини.

33-годишната Џулиана носела модел на бикини кој малкумина би се осмелиле да го облечат, па затоа не е ни чудно што ги привлекла сите погледи на присутните.

Google search engine

Таа избрала дводелен костим за капење во црна боја, но со проѕирни детали, а токму тие направиле ваквото бикини да биде на граница на невкус.

Проѕирните делови ги откривале токму оние делови кои треба да бидат покриени, а екстравагантното бикини ја истакнало бујната, раскошна фигура на Џулиана, со акцент на нејзината градба во облик на песочен часовник.

Инаку ЈесЏулз е ѕвезда на социјалните мрежи – на Инстаграм ја следат над 600.000 луѓе, а ја нарекуваат и „кралица на Снепчет“. Се дружи со светскиот џет-сет и е менаџерка на бројни рап ѕвезди.