ИВАНА Е НАЈГОЛЕМАТА СРПСКА ПОРНО ЅВЕЗДА: Чери Кис го опиша првиот дечко и што и е најважно во сексот (ФОТО, ВИДЕО)

Ивана Славковиќ моментално важи за една од најголемите светски ѕвезди на филмови за возрасни, а неодамна се појави и видео од нејзиниот прв кастинг, кога имала 19 години и го завршувала медицинскиот факултет во Ниш.

Ивана Славковиќ е родена во селото Шарлинац кај Ниш, а денес многумина подобро ја знаат под уметничкото име Cheri Kiss, кое го добила кога на осумнаесетгодишна возраст влезе во индустријата за филмови за возрасни. Кариерата ја започна во унгарската престолнина Будимпешта, а моментално многумина ја сметаат за една од најпопуларните актерки во светот. Снима со најголемите продукциски куќи, најмногу во Америка. Ивана, како што и самата во неколку наврати истакна, потекнува од многу конзервативно семејство, а нејзиниот татко практично се одрекол од неа кога дознал што прави. Во еден момент дури реши да се откаже од снимање филмови за возрасни, кога се појави како учесничка во реалното шоу „Парови“. Сепак, таа наскоро се врати во индустријата за возрасни и наскоро изгради импресивна кариера, почнувајќи да заработува големи хонорари.

Google search engine

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cherry Kiss (@cherryofficialkiss)

Неодамна се појави стара снимка од првиот кастинг на Ивана кој влезе во светот на порно индустријата, а во разговор со француски продуцент таа пред камера ги откри своите мотиви зошто сака да се занимава со оваа работа во придружба на преведувач.

Продуцентот на почетокот и дал комплимент дека му се допаѓа нејзиниот тип на лице, за што таа му се заблагодарила, а на прашањето дали ужива пред камера, таа одговорила потврдно. На прашањето дали претходно снимала експлицитни видеа, таа одговорила негативно, а потоа рекла дека има 19 години и штотуку завршила медицински факултет. На прашањето дали сака да биде доктор, таа рече дека не сака.

„Во последната година, кога конечно го изградив мојот лик, сфатив дека тоа не е за мене бидејќи не сакам да гледам крв. Сè уште не сум сигурен што сакам да правам. Се обидувам да најдам мој начин и сакам да пробам некои други работи за да бидам сигурна“, објасни Ивана, која потоа со насмевка рече дека не знае што ќе и предложи продуцентот и што треба да направи.

Потоа ја прашал дали би сакала да прави нешто што вклучува покажување на своето тело, на што таа малку срамежливо одговори: „Можеби“, додавајќи дека и е интересно да се занимава со таква работа и смета дека тоа е „лесна работа за девојки“. Признала и дека е егзибиционист, дека сака да се покажува и дека мисли дека има убаво тело и дека е задоволна од тоа.

Имав дечко со огромен стомак

Продуцентот потоа ја прашал дали сака секс, на што таа одговорила потврдно и додала: „Кој ќе каже дека не го сака, лаже“. На прашањето дали била со многу млади момчиња во животот, Ивана одговорила дека не била и дека имала само три сериозни врски и две „комбинации“. Потоа се појави прашањето колку години имала кога првпат водела љубов, а Ивана почнала да дува од пареа, правејќи се како да и е непријатно да одговори.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cherry Kiss (@cherryofficialkiss)

„О, Боже мој, зошто морам да зборувам за тоа. Дали навистина морам да го кажам тоа? Имав шеснаесет години. Не се чувствував добро првиот пат, затоа не сакам да се сеќавам на тоа. многу, па не сакам да зборувам за тоа. Што се однесува до сексот, навистина немам доволно искуство да кажам што ми се допаѓа најдобро. Сакам класичен секс. Имав едно момче кое имаше малку поголем стомак па мисионерската поза не беше остварлива.Уживав со него без разлика,но не колку што сакав.Не ми е толку важно физичкиот изглед на мажот,повеќе е техниката. Случајно сум со прекрасно момче – тоа е момчето со кое водев љубов за прв пат во мојот живот. Вистински беше убаво, но очаен љубовник. Затоа моето прво искуство беше толку лошо. Би било одлично да бидам со Бред Пит, кој има добра техника“, низ смеа изјави Ивана.

Ивана потоа го прашала продуцентот кој ја интервјуирал која е неговата силна страна – убавина или техника, на што тој одговорил дека е Французин.

„Па, што? Дали сите Французи имаат добра техника“, го прашала Ивана, а продуцентот рекол дека не може да одговори на нејзиното прашање, но може да и покаже; таа рече дека не ѝ пречи. Продуцентот потоа ја прашал дали сака орален секс, а Ивана рекла дека не го практикувала многу за да може да каже дали и се допаѓа или не и дека повеќе сака класичен секс. Следеше прашање дали пробала анален секс, а Ивана се насмеа пред да одговори.

“Не! Зошто не? Кога ќе одам на вечера, а потоа ќе погледнам во чашата да видам што излезе, тогаш мислам дека треба да влезе таму… О, не, не!”, возврати Славковиќ. , покривајќи ја главата со шал. Набрзо раскажала дека некогаш била со девојка и дека и се допаѓа, но дека само ја бакнувала.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cherry Kiss (@cherryofficialkiss)

Ова е глума без трошка емоција

Очигледно, ова интервју поминало добро, бидејќи набргу по него Ивана отишла во Будимпешта и го снимила својот прв филм. Официјалните податоци велат дека таа досега има снимено над педесет филмови за возрасни. Таа има голем број обожаватели, а само на Инстаграм ја следат над сто илјади луѓе.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cherry Kiss (@cherryofficialkiss)

„Оваа работа е глума без трошка емоции. Со оглед на тоа што сум актерка, актерите ги сметам за мои колеги. Исто така е логично затоа што кога ќе се вклучат камерите и рефлекторите, актерот ја игра улогата, без разлика каква е таа. е.Мојот дечко снимаше со мене и во една прилика искоментира дека неизмерно ме сака, но дека се чувствува чудно кога влезе сета таа технологија.Всушност ми кажа дека не чувствува никаква блискост со мене и дека е само размислување за камерата.Точно е.

Нормално, сето тоа не се гледа на филм“, изјави Ивана во интервјуто како веќе етаблирана актерка во филмовите за возрасни, а потоа рече дека во Србија има многу лицемерен однос кон порнографијата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cherry Kiss (@cherryofficialkiss)

„Ми свртеа грб само оние кои беа лицемери, односно бившите девојки кои се заебаваа со криминалците само затоа што се како некои момци. а ја осудуваат проституцијата?Тоа ме полудува по нашинците“, вели Ивана.