HYPER MEN – Тајната на задоволна машка насмевка! Постигнете ги резултатите за кои отсекогаш сте сонувале

HYPER MEN кремата е уникатен производ на пазарот поради неговиот состав и дејство! Наменет е за сите мажи кои сакаат незаборавно искуство во врската.

Произведен е од внимателно одбрани, сертифицирани и проверени хербални суровини, а природната формула е специјално прилагодена за посилниот пол. Со редовна употреба на кремата HYPER MEN, секој маж ќе ги постигне посакуваните резултати и ќе го исполни својот целосен потенцијал.

Google search engine

HYPER MEN се препорачува кај: намалено машко либидо, незадоволство од вашата големина на половиот орган, прерана ејакулација и за сите мажи кои сакаат врвно и незаборавно искуство.

HYPER MEN состав: Вода, парафинска течност, петролатум, бутироспермум парки (шеа путер), масло од босилек, прашок од лист Гинко билоба, прашок од женшен, етерично масло од црн бибер, екстракт од лист од рузмарин, цедиум сулфатари, пропилен гликол, стеарил алкохол, феноксиетанол, етилхексилглицерин.

ХЕРБАЛНИ СОСТОЈКИ и нивната улога во производот:

ЧИА ПУТЕР

Хидрира, го намалува воспалението и го забавува процесот на стареење.

OCIMUM BASILICUM МАСЛО

Значително ја зголемува подвижноста, одржливоста и бројот на сперматозоиди. Го намалува оксидативниот стрес.

ПРАВ ОД ЛИСТ GINKGO BILOBA

Ја подобрува васкуларната циркулација на крвта, ја зголемува оксигенацијата и придонесува за релаксација на мазните мускули лоцирани во corpus cavernosumGinkgo biloba го зголемува протокот на крв во пенисот.

GINSENG

Придонесува за зголемување на сексуалниот нагон, времетраењето на ерекцијата, цврстината и тонусот на пенисот за севкупно задоволство на посилниот пол. Женшенот содржи ginsenozid кој ја подобрува циркулацијата на крв кај половиот орган. Женшен делува како антиоксиданс, ослободувајќи азотен оксид (NO) кој ја помага еректилната функција.

ЕСЕНЦИЈАЛНО МАСЛО ОД ЦРН БИБЕР

Го подобрува либидото и ја стимулира циркулацијата на крвта. Тоа помага да се одржат половите органи во добро здравје. Познато е дека го ублажува сексуалниот замор и помага во зголемување на перформансите.

ЕКСТРАКТ ОД РУЗМАРИН ЛИСТ

Антиоксиданс, има позитивен ефект врз нивото на тестостерон и квалитетот на спермата.

Начин на употреба:

Кремот за интимна масажа HYPER MEN е наменет за локална апликација. На интимната област претходно измиена со топла вода, нежно масирајте со мала количина од кремот, со умерено стискање од коренот нагоре. Масирајте додека кремата целосно не се апсорбира.

Ваквата масажа применувајте ја 1-2 пати на ден по 2-3 минути.

Ако постигнете целосна ерекција за време на масажата, почекајте пенисот да се спушти најмалку 80% за да избегнете внатрешно оштетување. Не е неопходно да се масира енергично, туку умерено.

Масажата со кремот HYPER MEN ќе овозможи зголемен проток на крв во ткивото.

Уживајте во незаборавно пријатното чувство и извонредните резултати што ќе ви ги даде оваа крема.

Несакани ефекти или нуспојави досега не се забележани или не постојат! Не користете на оштетена кожа, не користете веднаш по бричење и доколку има рани. Доколку почувствувате непријатно пецкање, исплакнете ја кремата со топла вода или гел за туширање.