Хит видео од српска свадба што се прераскажува! Се качи на масата и потоа се тргна наопаку (ВИДЕО)

Нема приказна за свадби, венчавки и свадбени веселби, а да не се спомене и ова видео кое до ден денес е апсолутен хит на социјалните мрежи!

Девојка од Србија понесена од свадбената атмосфера се обидела да заигра на маса во трико и штикли, а потоа се тргнало наопаку. Сепак, без разлика на непријатната ситуација, таа не го загуби ентузијазмот и продолжи уште посилно!

Google search engine