ХИТ ВИДЕО – ЦЕЦА ГО ФРЛА ЈОКИЌ ВО ТРАНС! МВП-то направи ШОУ на концерт на пејачката (ВИДЕО)

Најдобриот српски кошаркар Никола Јокиќ одлично се забавуваше на концертот на фолк пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ во Сомбор.

Додека нашите репрезентативци се подготвуваат за стартот на Мундобаскетот во Манила, центарот на Денвер и МВП на НБА финалето ужива на одморот во Србија.

Google search engine

Никола одлично се забавуваше со сопругата и пријателите на концертот на нашиот популарен пејач во родниот Сомбор во четвртокот вечерта.