Хајди Клум во провокативно издание, на себе има само шешир

Славната манекенка Хајди Клум и денес е синоним за убавина иако неодамна наполни 49 години. Манекенката е многу свесна за својот неверојатен изглед, па не се срами да позира во провокативни изданија.

Клум често објавува и по некоја фотографија на која е сосема гола, а сега со една слична направила општ хаос.

Google search engine

Имено, ги фотографирала своите голи гради, премачкани со поголема количина крема со заштитен фактор. На главата има огромен шешир, а ова нејзино издание предизвикало вистинска бура.

Хајди плени со сексапил и обожува да го покажува своето тело на социјалните мрежи, па со фановите и ова лето споделила многу провокативни фотографии.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum)