(Фото) Сцена која привлече внимание: Гола жена шета среде улица, Белграѓани во чудо гледаат

На Инстаграм профилот „Serbialive_Beograd“ објавено е како една жена, среде бел ден на улица, меѓу возилата шета без облека.

Под фотографијата се наоѓаат и коментари на корисниците кои биле зачудени од постапката на жената.

Google search engine

„Гола жена се шета на Карабурма“, пишува во објавата.

Одредени граѓани во шок гледале во фотографиите од споменатата сцена од улицата, додека некои кажале дека ништо повеќе не ги изненадува.

„Мене повеќе ништо не ме изненадува“, пишува во еден од коментарите додека, во друг се вели:

„Пред некој ден маж, сега жена“.

Да ве потсетиме, пред два дена во Караѓорѓевиот парк во Белград, затекнат бил човек којшто исто така целосно гол шетал на улица.