Google search engine

(Фото) Бритни Спирс позираше гола на плажа

Оване е првпат Бритни Спирс да објави експлицитни фотографии.

Имено, поп-пејачката секогаш кога ќе посака успева да ја изненади јавноста, а сега објави нова серија фотографии на кои позира како од мајка родена.

 

Google search engine

Бритни не се двоумеше да покаже сè, а интимните делови ги прекри со емотикони кои се толку мали што едвај се гледаат.