Фановите згрозени со новите фотографии на бремената Кајли: Крвава и гола!

Убавите фотографии одамна не се доволни за да привлечат големо внимание во виртуелниот свет, а за тоа е свесна и младата ѕвезда Кајли Џенер. Својата нова линија на козметички производи инспирирана од Ноќта на вештерките ја лансираше со провокативни фотографии.

24-годишната Кајли позирала без облека, полеана со вештачка крв која е дел од нејзините шминки наречени “Nightmare On Elm Street”.

Google search engine

Покрај воодушевените фанови, се појавија и оние кои искоментирале дека овој пат Кајли не ги задоволи со изборот и идејата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

“Ова е вознемирувачки особено бидејќи си бремена. Но, тоа е само мое мислење”, бил еден од многубројните коментари.

Кајли го чека второто дете со раперот Тревис Скот.