ЕКСКЛУЗИВНО ПАПАРАЦО! Погледнете како изгледа црногорскиот премиер во костим за капење (ФОТО)

Црногорскиот премиер Дритан Абазовиќ уживаше во привлечноста на црногорското приморје, каде папарацото на Курира го фотографираше додека пливаше кај Ада Бојана.

Абазовиќ бил во машко друштво, а освен на пливање се одмарал и на брод.

Google search engine

ПретходнаМНОГУ ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Насилник снима како тепа две млади момчиња, едниот не може да издржи, МОЛИ ДА СТАНЕ
СледнаПЕЈАЧКАТА НА ГРАНД ПРЕТЕПАНА И ПРЕФРЛЕНА НА ХИРУРГИЈА! Марина Радосављевиќ била претепана од бившиот љубовник, прстот и бил скршен, лицето изобличувано