Џенифер Лопез ја продава својата куќа за 42,5 милиони долари! Сè е во знакот на луксузот

Џенифер Лопез ја ставила својата куќа во Бел-Ер на продажба и бара семеен дом во кој ќе живее со нејзиниот нов сопруг Бен Афлек и нивните деца. Луксузно уредената куќа на пејачката и актерка се продава за 42,5 милиони долари, пишува магазинот „People“.

Google search engine