Драган Бјелогрлиќ ГО ПРЕКИНА ИНТЕРВЈУТО ПОРАДИ ЛЕПА БРЕНА: „Ајде, КРАЈ!“

Драган Бјелогрлиќ беше на прес-конференција во врска со новиот проект, но на прашањето дали тој и неговата пријателка Лепа Брена планираат да го режираат продолжението на филмот „Ајде да сакаме 4“, актерот бурно реагираше:

– Ајде, сакаш и нас да не поделиш! Каков црн филм, крај! – Бјелогрлиќ го прекина интервјуто од нему познати причини пред новинарите собрани на прес-конференцијата. После тоа настана целосна тишина.

Google search engine

Lepa Brena
Да потсетиме, познатиот актер и сценарист Драган Бјелогрлиќ летово ги собра актерите во Баранда, а заедничките моменти стигнаа до јавноста.

Имено, тој на социјалните мрежи сподели слики за кои се уште се зборува.

Фотографиите ги направи Нина Јанковиќ, а на нив гледаме многу познати актери, како Александар Радојичиќ, Милош Биковиќ, Андрија Кузмановиќ и Виктор Савиќ.

Bjelina objava

Со нив беше и младиот актер Алекса Бјелогрлиќ, син на Драган Бјелогрлиќ, а изгледа сите одлично се забавуваа на песокот.

Играа одбојка, па ги скинаа дресовите, а коментарите под оваа објава немаат крај.

„Каква екипа, леле“, „легенди“, „Да го пораснеме малку Савиќ и се ќе биде топ“, се дел од пораките кои се наоѓаат под објавата на Инстаграм.

Bjelina objava

Биковиќ позираше со крстови околу вратот и очила за сонце, додека некои забележаа колку е црвен само Радојичиќ од сонцето.