Директорот на Јувентус во центарот на СКАНДАЛ: Легендарниот Недвед снимeн со ТРИ ПОЛУГОЛИ девојки!

Се појавија експлицитни снимки од директорот на Јувентус, Павел Недвед.

Познатиот фудбалер и функционер на Јувентус, Павел Недвед се најде во центарот на скандал поради шокантна снимка која се шири на социјалните мрежи.

Google search engine

Недвед е снимен како провокативно игра со три атрактивни полуголи девојки.

Легендарниот ас се најде во „сендвич“, а девојката која стоеше пред него со рацете силно ја држеше за гради.

 

ПретходнаШЕРИФОВИЌ ја скрши РАКАТА КОГА ДОЗНАЕ ДЕКА ДЕВОЈКАТА ЈА ИЗНЕВЕРИЛА, па ја нападнала партнерката на сред улица
СледнаТРЕБА ДА БИДЕ КАЗНЕТ ЗАСЕКОГАШ! Видеото од татко и дете на автопат предизвика лавина коментари во Словенија ВИДЕО