Девојката на двојниот стрелец со Црвена Ѕвезда – орално го задоволувала сред бел ден

Двојниот стрелец на Милано на натпреварот со Црвена Ѕвезда, Тео Ернандез, ужива во среќна љубовна врска со атрактивната Инстаграм ѕвезда Зое Кристофоли.

Оваа убавица најголема популарност стекнала откако во јавност се појавија фотографии на кои на една јахта орално го задоволува својот партнер.

Google search engine

Италијанските медиуми ги пренесоа скандалозните фотографии, а бројот на следбеници на нејзините профили скокна ‘до ѕвездите’.

Зое е позната по огромниот број тетоважи кои ги има по цело тело, а истата пасија ја дели и нејзиниот избраник.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ZOE CRISTOFOLI (@zoe_cristofoli)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ZOE CRISTOFOLI (@zoe_cristofoli)