Ѝ ДАЛЕ 100 ЕВРА ДА ЈА ОТСТРАНИ ШМИНКАТА ПРЕД НОВОТО МОМЧЕ: Убавицата се согласила, а кога го покажала ВИСТИНСКОТО ЛИЦЕ, тој веднаш ја оставил!

Лупита Анаја е позната инфлуенсерка од Шпанија која ја следат милиони на социјалните мрежи, а сега на нејзиниот Фејсбук се најде видео кое брзо стана вирално и многу популарно.

Лупита решила да најде девојка која ќе го покаже своето природно лице пред камерите и нејзиното момче. Таа пред еден трговски центар налетала на пар кој бил во многу кратка врска, само неколку недели, а на девојката и понудила да ја извади шминката пред нејзиното момче за околу 6.000 денари.

Google search engine

Девојката се согласила на овој предизвик, иако момчето никогаш претходно не ја видел без шминка. Лупита и подала на девојката влажни марамчиња и таа го започна процесот. Прво ја извади пудрата од образите, потоа шминката од очите, а кога помина со марамче по веѓите – тие исчезнаа. И не само тие, туку и момчето кое стои до неа. По само неколку минути девојката останала сама пред камерите, додека мажот едноставно исчезнал.

Сите сме убави, со или без шминка“, напишала Лупита под видеото, додека со неа се согласиле многу корисници.