Често ми бараа секс пред свадба: Oрганизаторка на венчавки открила сочни детали и тајни поради кои пропаднале многу бракови

Поранешната организаторка на венчавки Нова Џулс од Шкотска, признала дека младоженците пред својот голем ден барале секс, а работела и со невести кои ја истражувале својата сексуалност пред венчавката. Како организатор на венчавки работела пет години, а сега работи како модел на „Only Fans“.

Зборувајќи за „Daily Star“, Нова објаснила:

Google search engine

„Убаво ми е да гледам како луѓе се венчаат, но за многу парови сакав да го завршат тој чин и што порано да исчезнат од мојот живот. Со оглед на тоа дека сум организатор на венчавки, сфатив дека мажите немаат апсолутно никакви граници, а ни пристојност“, рекла па продолжила:

„Младоженците често знаеја да ми праќаат пораки на социјалните мрежи да ми зборуваат дека се возбудиле кога сфатиле дека јас сум таа која се занимава со нивните венчавки. Некои од нив од мене бараа да одам со нив во кревет“, вели таа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nova Jewels (@novajewelsofficial)

Не барале секс само мажите

Нова откриле и дека некои од невестите исто така од неа барале да имаат односи. И покрај тоа што често била носена во непријатна ситуација, на Нова и годело флертувањето од младоженците пред свадбата.

„Тоа веројатно ме возбудуваше бидејќи на крајот од денот јас бев таа која ја контролираше целата ситуација. Им дозволував да мечтаат за мене цело време“, истакнала таа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nova Jewels (@novajewelsofficial)

Меѓутоа, Нова одлучила да ја напушти таа кариера и да заплови во порноиндустријата. Како што вели, тоа и годи, бидејќи не мора да работи секакви работи за да дојде до пари. Дури и почнала да заработува двојно повеќе отколку како организатор на венчавки.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nova Jewels (@novajewelsofficial)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nova Jewels (@novajewelsofficial)