03/12/2021

„Поминав 5 дена во Грција за помалку пари“ – Фановите изненадени од цените на...

Фановите на пејачката Адел се изненадени од цената на влезниците за нејзините претстојни концерти. Цената се разликува во зависност од тоа каде посетителите стојат на концертот. Најевтината влезница за концертот изнесува 90,45 фунти, потоа оние кои...

Пицерија во Амстердам до која се стигнува само со брод, еве зошто туристите бараат...

Доколку некогаш се одлучите да го посетите Амстердам и да запловите низ градските канали, задолжително застанете кај малата пицерија Сан Марко, спуштете го сидрото и опуштете се со пијалок и малку вкусна храна. Необичниот ресторан...

Холивуд згрозен од изгледот на актерката: „Олицетворение на оние денови кога немаш што да...

Драја Мишел (36) во Холивуд е позната како сестрана личност: актерка, модел, дизајнерка, старлета. На прославата на роденденот на раперот Дрејк, се појавила полугола. Таа носела кошула со ланци со потпис на модниот бренд „Версаче“,...

Шпанскиот крал спиел со 5.000 жени и морале да му даваат женски хормони да...

Поранешниот шпански крал Хуан Карлос I (83) добил инјекција со женски хормони, бидејќи неговиот ненадеен сексуален нагон почнал да претставува опасност за државата, тврди поранешниот началник на полицијата во земјата, а пренесуваат странските медиуми. Поранешниот...

Откриено е колку заработува Цеца од Јутјуб: Со својата заработка може да купи осум...

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ ги сруши сите рекорди кога станува збор за заработка од гледање песни на YouTube, па од 2012 година до денес наводно толку заработила што може да купи осум стана во...

Србија добива стадион од 257 милиони евра! Погледајте како ќе изгледа (фото)

Нашиот северен сосед веќе долго време чека нов национален стадион, а наскоро би требало да започнат градежните активности за изградба на истиот. Се уште не се знае точниот датум за почеток на изградбата, но...

Жените открија на кои места и со кого најчесто ги изневеруваат своите мажи

Оваа тема беше напишана на австралискиот блог, Остани дома, мама, каде што сопругите од предградијата кои неколку пати биле неверни кон своите сопрузи го признале своето неверство во канцеларија, салон за масажа, па дури...

Откриена е големата тајна на Тома Здравковиќ и српската актерка! Со години се обидуваа...

Лилјана Благојевиќ е позната актерка зад која стои долга, беспрекорна кариера полна со признанија и одлични улоги како во театарот така и во филмовите. Сепак, малкумина знаат дека Лилјана никогаш немала желба да биде глумица,...

Ќерката на Хајди Клум во провокативно издание, сите прашуваат дали тоа е легално

Ќерката на супермоделот Хајди Клум (48), Лени (17), се фотографирала за магазинот Rollacoaster. На фотографиите таа само со раката го покрива деколтето, а тоа предизвика многу коментари во јавноста поради тоа што девојчето е малолетно. Таа...

Несекојдневна сцена: Гола жена трчала низ аеродром и разговарала со патни (ВИДЕО)ците

Патниците на аеродромот во Денвер биле изненадени кога забележале гола жена како парадира и разговара со луѓето. Неидентификувана жена била снимена како од мајка родена на 19 септември на терминал во близина на А 37...
- Комерцијален оглас -

НАЈНОВИ