03/12/2021

Џиџи Хадид објавила досега невидени фотографии од бременоста

Манекенката Џиџи хадид (25) и нејзиниот партнер, пејачот Зејн Малик (27), во септември го добија своето прво дете, а неодамна гордата мајка објави фотографија од бременоста. Џиџи родила девојче, а во бременоста буквално уживала. Сега...

Жените открија во кои секс пози најмногу уживаат (ФОТО)

Задоволувањето на сексуалниот живот е клучен за човечкото здравје и среќа. Постојат многу забавни пози кои што паровите може да ги пробаат, а понекогаш се случува и да фантазираат за некои од позите. Седум жени...

Ангелот на „Vistoria’s Secret“ хипнотизира со своето сексапилно тело, никој не може да ѝ...

Совршена фигура и стас, прекрасно движење, насмеано лице - тоа се атрибутите кои што го красат овој славен „ангел“. Славната манекенка со потекло од Јужна Африка и ангелот на Викорија Сикрет, Кендис Свонпул (32), го...

Џорџ Клуни на 14 свои пријатели им подарил по еден милион долари!

Познатиот американски глумец и режисер, Џорџ Клуни, своевремено им подарил по милион долари на неговите 14 најблиски пријатели. Во интервју за магазинот за мажи „Џи кју“, Клуни ја откри невообичаената причина...

Жешките сцени на двете популарни пејачки добија 15 милиони прегледи за неколку дена

Излезе видео спотот за новата песна „Prisoner“ на пејачката Мајли Сајрус на Јутјуб. „Prisoner“ претставува колаборација на контроверзната Мајли со британската пејачка Дуа Липа. Видеото веќе собра над 15 милиони прегледи за само 5...

Славни мажи кои ги сакаат своите сопруги уште од средношколските денови

Иако славните личности и стабилните долгогодишни врски и бракови најчесто не одат рака под рака, факт е дека долгите и среќни бракови постојат и во тој свет. Помеѓу славните актери, спортисти и пејачи, има...

Рекол дека сите деца се негови, а потоа го уапсиле поради…

Богаташ познат како Убавиот Мајк, често на Инстаграм објавува детали од својот живот, кои, во најмала рака се необични. Овој пат, можеби се надминал и себеси. Имено, тој бил еден од гостите на венчавка...

Сексапилот на Џорџина во втор план

Вереничката на Кристијано Роналдо, Џорџина Родригез (26), често ја гледаме во разни атрактивни изданија, бидејќи сака да ги покажува своите облини. Но, овојпат на својот Инстаграм профил се надминала себеси, не само со провокативното...

Шерон Стоун во 62-та година позира во провокативна долна облека

Поминаа 28 години откако ги прекрсти нозете во еротскиот трилер „Основен Инстикт“ и покажа зошто титулата за една од најголемите заводнички токму неа ѝ е доделена. Изгледа дека и на 62 години Шерон Стоун...

За што размислуваат мажите во текот на сексуалниот однос

Стереотипното размислување за тоа дека жените се тие кои што најмногу се грижат поради несигурноста можеби сепак не е точно во целост, затоа што ниту мажите, особено за време на сексуалниот однос кога...
- Комерцијален оглас -

НАЈНОВИ