31/07/2021

Вејн Руни во нов скандал: Испливале шокантни фотографии, била контактирана и полицијата

Британски "The Sun" излегол со идентитетот на тие девојки, а станува збор за "снепчет" моделот Тајлер Рајан и нејзините пријателки Елис Мелвин и Брук Морган. Сите три имаат по 21 година. Легендарниот фудбалер на Манчестер...

Професор заборавил да ја исклучи камерата по онлајн час па имаше секс шоу со...

Онлајн наставата донесе многу возбудувања, но има и такви кои пандемијата поради корона ќе ја паметат по некои други работи. Еден од нив сигурно ќе биде и професор заљубен во својата сопруга. Професорот по...

Новите снимки на Ријана во долна облека, мажите не можат да им одолеат

Славната пејачка со секој нареден ден докажува колку е убава, згодна и успешна, а во новите видеа во кои што ја рекламира својата нова линија на долна облека уште еднаш ги воодушевила фановите. Американската пејачка...

Над 20.000 прегледи за еден ден! Антониа Гиговска непрепознатлива во новиот спот

„Магла“ е насловот на најновата песна на Антониа Гиговска, која јавноста има можност денеска премиерно да ја слушне, а е дел од студискиот материјал што треба да биде комплетиран до крајот на годинава. Песната, во...

Која е уапсената тенисерка на Ролан Гарос? Русинката изгледа како божица, иако во „белиот...

По повлекувањето на Наоми Осака од Ролан Гарос, грен слемот во Париз го потресе нов скандал откако тенисерката Јана Сизикова била изнесена со лисици на рацете поради сомнеж дека местела натпревари. Во текот на 2019...

Манекенката објави фотографија на која ја дои ќерка си, па добила закани на кои...

Манекенката Елса Хоск (32) се породила пред само седум недели, но веќе се враќа на работните задачи. Таа неодамна на Инстаграм сподели фотографии со ќеркичката Тулики, од која не се одвојува, па дури и...

Ги тужел родителите бидејќи му ја фрлиле порно колекцијата, сега мора да му платат...

Маж кој со години собирал списанија и филмови за возрасни, одлучил да ги тужи своите родители откако тие ја фрлиле цела негова колекција која, според неговите зборови, вредела „вистинско мало богатство“. 42-годишниот Дејвид Веркинг од...

Како да излегла од филм за возрасни: Ќерката на Мадона се појавила полугола на...

Лурдес Леон, ќерката на поп ѕвездата Мадона се појавила на настап на нејзината мајка во еден хотел во Њујорк во многу оскудна комбинација. Имајќи ја предвид нејзината ексцентрична појава, може да се каже дека ќерката...

Кои серии доминираа на торент оваа година?

Ги гледаме премиерно на телевизија, на нашите телефони, интернет, разни стриминг сервиси, но голем број од нас најпопуларните серии ги симнуваше од торент сајтовите. Зад нас е година во која најголемиот дел од денот го...

Сите вртеле глава по неа – таа е најпознатата навивачка на полската репрезентација

Марта Барцок е добро позната ширум фудбалскиот свет, а повторно дошла да навива за својата Полска. Репрезентацијата на Полска во моментов го игра својот прв натпревар на ЕУРО 2020 против Словачка, а сигурно дека нема...
- Комерцијален оглас -

НАЈНОВИ