31/07/2021

Ги тужел родителите бидејќи му ја фрлиле порно колекцијата, сега мора да му платат...

Маж кој со години собирал списанија и филмови за возрасни, одлучил да ги тужи своите родители откако тие ја фрлиле цела негова колекција која, според неговите зборови, вредела „вистинско мало богатство“. 42-годишниот Дејвид Веркинг од...

Oбјави фотографија со 25 години постариот сопруг и подигна прашина! Еден коментар разбесни многумина!

Актерката Кетрин Зета Џонс речиси никогаш не споделува фотографии од својот приватен живот, но сега направила исклучок и на Инстаграм објавила фотографија со сопругот Мајкл Даглас. Тие позирале во потполноо опуштено издание, а покрај тоа...

На операции потрошила цело богатство и нема намера да запре

Има само 27 години, а веќе неколкупати била подложна на пластични операции. Чарли не била задоволна од својот изглед, па решила да направи неколку пластични корекции за што е можно повеќе да личи на барбика. Иако...

Пцовки и закани за отказ: Слушнете ја шокантната снимка од Том Круз за која...

Легендарниот холивудски актер Том Круз побеснел на сетот на „Mission: Impossible 7“ поради пропуст во анти-корона протоколите, па ѝ се заканувал на целата филмска екипа со отказ. Ѕвездата на акциониот филм им замерил на колегите...

Експертите тврдат дека овие секс пози согоруваат повеќе калории и од тренинг во теретана

Експерите одамна открија дека сексот е одличен начин за согорување калории, а сега тврдат дека некои пози се поефикасни и од тренинг во теретана. Во најновото англиско истражување учествувале 112 парови кои што носеле уреди...

Корона-кризата не важи за богатите деца од Инстаграм

Богатите деца од Инстаграм често предизвикуваат лавина реакции поради објавите во кои ги покажуваат сите магии на луксузниот живот. Дури и кога светот е во состојба на мирување поради пандемијата на коронавирусот, нивниот луксузен живот...

Џенифер Лопез со најскапата чанта на светот во теретана!

Кога Џенифер Лопез ќе влезе во било која просторија, сите веднаш гледаат во неа... Таа е заводлива, моќна и привлекува внимание со кое едноставно не можете да забележите ништо друго освен неа. Сепак, успеавме да забележиме...

Проблематична сцена од 10 секунди пресудна филмот да го повлечат од кината

Откако на социјалните мрежи почнало да се расправа за нeго, Кина од репертоарот го повлече филмот „Monster Hunter“ поради проблематичната сцена од 10 секунди која што гледачите ја доживеале расистички. „Tancent“, компанијата која што се...

Ова е веројатно најжешката фотографија на Лејди Гага

Американската пејачка Лејди Гага позирала во секси издание за новата кампања на својот козметички бренд и со тоа ги воодушевила фановите ширум светот. Имено, авторката на хитовите „Just Dance“ и „Shallow“ минатата година ги израдува...

„Блудната“ манекенка која ги упропасти Берлускони и Вајнштајн, овојпат го привлекла вниманието на плажа

Италијанската манекенка стана позната во јавноста кога го обвини Харви Вајнштајн за сексуално вознемирување. Италијанската манекенка Амбра Гутјерез (28) била фотографирана на плажа во Мајами, а носела навистина провокативно бикини. Имено, младата убавица која што беше...
- Комерцијален оглас -

НАЈНОВИ