11/05/2021

Жешките сцени на двете популарни пејачки добија 15 милиони прегледи за неколку дена

Излезе видео спотот за новата песна „Prisoner“ на пејачката Мајли Сајрус на Јутјуб. „Prisoner“ претставува колаборација на контроверзната Мајли со британската пејачка Дуа Липа. Видеото веќе собра над 15 милиони прегледи за само 5...

Славни мажи кои ги сакаат своите сопруги уште од средношколските денови

Иако славните личности и стабилните долгогодишни врски и бракови најчесто не одат рака под рака, факт е дека долгите и среќни бракови постојат и во тој свет. Помеѓу славните актери, спортисти и пејачи, има...

Рекол дека сите деца се негови, а потоа го уапсиле поради…

Богаташ познат како Убавиот Мајк, често на Инстаграм објавува детали од својот живот, кои, во најмала рака се необични. Овој пат, можеби се надминал и себеси. Имено, тој бил еден од гостите на венчавка...

Сексапилот на Џорџина во втор план

Вереничката на Кристијано Роналдо, Џорџина Родригез (26), често ја гледаме во разни атрактивни изданија, бидејќи сака да ги покажува своите облини. Но, овојпат на својот Инстаграм профил се надминала себеси, не само со провокативното...

Шерон Стоун во 62-та година позира во провокативна долна облека

Поминаа 28 години откако ги прекрсти нозете во еротскиот трилер „Основен Инстикт“ и покажа зошто титулата за една од најголемите заводнички токму неа ѝ е доделена. Изгледа дека и на 62 години Шерон Стоун...

За што размислуваат мажите во текот на сексуалниот однос

Стереотипното размислување за тоа дека жените се тие кои што најмногу се грижат поради несигурноста можеби сепак не е точно во целост, затоа што ниту мажите, особено за време на сексуалниот однос кога...

Рита Ора казнета поради забава во карантин

Рита Ора е уште една славна личнот која ги прекрши мерките за роденденска забава. По повод 30-иот роденден, пејачката направила забава во ресторан со 30 гости кои влегувале од задната врата,...
- Комерцијален оглас -

НАЈНОВИ