23/06/2021

Спортски новинарки од Албанија се соблекле, ставиле фантомки на глава и ги запалиле социјалните...

Се фотографирале во минијатурни костими за капење, а лицата им биле прекриени со фантомки. Провокативните албански спортски новинарки Адел Лами и Лејла Краја, кои со својот изглед привлекле големо внимание на натпреварот Тирана-Црвена Ѕвезда во...

Ќерката на поранешниот градоначалник на Њујорк: Сексуалните односи во тројка ме направија подобра личност

Додека нејзиниот татко е конзервативец кој го брани Доналд Трамп, Керолајн Џулијани е целосно посветена на индивидуалната слобода, па во новиот есеј детално го опишала своето искуство на сексуален "еднорог", односно лице кое сака...

Ја напуштил сопругата по 22 години брак поради најзгодната жена на светот

Еден од најпознатите светски диџеи - Дејвид Гета (53), ужива во љубовта со 25 години помладата Џесика Ледон, а парот практично е нераздвоен, додека пак главната забава им е уживањето на плажа каде што...

Најголемиот шармер на поранешна Југославија кој „кршел“ женските срца – денес изгледа вака

Владо Калембер важел за еден од најголемите шармери на југословенската музичка сцена. Тој ги освојувал срцата на жените ширум Југославија. Сите ги пееле хитовите на Сребрени крила, бендот кој што буквално „преку ноќ“ станал сензација....

Девојката на двојниот стрелец со Црвена Ѕвезда – орално го задоволувала сред бел ден

Двојниот стрелец на Милано на натпреварот со Црвена Ѕвезда, Тео Ернандез, ужива во среќна љубовна врска со атрактивната Инстаграм ѕвезда Зое Кристофоли. Оваа убавица најголема популарност стекнала откако во јавност се појавија фотографии на кои...

Стоматолог шокира: На преглед знаеме дали сте имале орален секс!

Забар и ТикТокер под името “Дентите” го шокираше милионскиот аудиториум објавувајќи дека стоматолозите можат да знаат дали сте биле непослушни пред прегледот. Приказната започна кога корисникот на платформата ТикТок изјави дека штотуку дознал дека стоматолозите...

Најпознатата продавачка на мандарини во Хрватска сега позира топлес

Најпознатата продавачка на мандарини во Хрватска, Кристина Мандарина, позирала топлес. Кристина денеска соблекла сè од горниот дел на телото, а за потребите на фотографијата градите ги покрила со рацете. Облекла само фармерки кои ги откопчала, а...

Експертите тврдат дека овие секс пози согоруваат повеќе калории и од тренинг во теретана

Експерите одамна открија дека сексот е одличен начин за согорување калории, а сега тврдат дека некои пози се поефикасни и од тренинг во теретана. Во најновото англиско истражување учествувале 112 парови кои што носеле уреди...

Прогласени се најубавите народи во Европа – Ќе се изненадите кој сè е поубав...

Картата објавена на „Редит“ ги открила резултатите од европската анкета, каде испитаниците гласале за тоа од која земја луѓето им се најпривлечни. Според анкетата, доминираат Швеѓаните, иако станува збор за мал примерок - па тешко...

Ги нарекуваат „убавицата и ѕверот“: Ретко се појавуваат заедно, а по 11 години сè...

Парот се запознал во 2010 година на филмски сет, а за нивната веридба се дозна во јануари 2016 година. Манекенката Роузи Хантингтон Вајтли и актерот Џејсон Статам се еден од најпопуларните и најатрактивни холивудски парови....
- Комерцијален оглас -

НАЈНОВИ