07/03/2021

Емили Ратајковски објави неверојатни голи фотографии: “Од мојот дом во Њујорк”

Како што веројатно веќе знаете, славната манекенка го очекува своето прво дете со сопругот Себастијан Бер-Меклард. Токму поради тоа, Емили се обидува колку што е можно почесто да го документира ова свое специјално патешествие од...

Топлес фотографиите на една од најбараните манекенки на светот ги „преплавија“ светските медиуми

26-годишната канадска манекенка Вини Харлоу била „фатена“ во Мексико на една фотосесија, на која позирала на кревет за масажа, а во еден момент покажала повеќе отколку што сакала. Папараците ја следат манекенката каде и да...

Луксузниот дом на Един Џеко во Сараево го одзема здивот: „Вила Е“ има 4...

Во сараевската населба Вишњик заврешана е изградбата на луксузната вила чиј сопственик е најдобриот фудбалер од БиХ - Един Џеко. Станува збор за објект кој што поседува четири катови и кој ќе биде дом за...

Водителка се излетала со изјавата во пренос на натпревар, па за казна морала да...

Фај Мартинез, популарна колумбиска радио-водителка, која на Инстаграм ја следат околу 100.000 луѓе, а на Твитер околу третина од тоа, го исполнила своето неодамна дадено ветување дека ќе се слика гола ако на натпреварот...

5 секс сцени од филмовите за возрасни кои жените со задоволство би ги пробале...

Филмовите за возрасни не се резервирани само за мажите. Иако многу филмски сексуални авантури во реалниот живот често не се примамливи, некои сцени и тоа како можат да послужат за инспирација. Во продолжение прочитајте кои...

Девојката на двојниот стрелец со Црвена Ѕвезда – орално го задоволувала сред бел ден

Двојниот стрелец на Милано на натпреварот со Црвена Ѕвезда, Тео Ернандез, ужива во среќна љубовна врска со атрактивната Инстаграм ѕвезда Зое Кристофоли. Оваа убавица најголема популарност стекнала откако во јавност се појавија фотографии на кои...

Кој и да им ги направил рекламите, треба да им ги врати парите

Се чини дека поговорката „колку пари, толку музика“ важи и кога станува збор за маркетингот. Рекламирањето е профитабилна индустрија, а добрата реклама скапо се наплаќа. Не знаеме колку платиле нарачателите на овие реклами кои ќе...

Што ќе се случи кога возач ќе се збуни на паркинг

Управувањето на автомобили со автоматски менувач би требало да биде крајно едноставно, но сепак тоа не е случај со сите возачи на светот. Без разлика дали станува збор за страв од паркирање или непријатно чувство...

Открила дека сопругот ја изневерува откако воочила еден детаљ на селфи фотографијата која ѝ...

Дали некогаш сте се посомневале на тоа дека вашиот партнер ве изневерува? Понекогаш тоа чувство се развива по интуиција, а понекогаш сомнежите ги будат некои знаци, како на пример ненадејни излегувања, нови згодни колешки или...

Џенифер Анистон го прослави својот 52 роденден со разголено селфи!

Актерката Џенифер Анистон наполни 52 години и иако 'на големо' ја гази шестата деценија, сè уште ја сметаат за една од најубавите жени во Холивуд, ако не и во светот. Џенифер се фотографирала во огледало,...
- Комерцијален оглас -

НАЈНОВИ