БРУТАЛНО НАСИЛСТВО ВО БЕЛГРАД! Маж тепа жена и дете, полицијата брзо реагираше. А тој уште се буни: Ќе ме уапсат поради тебе! ВИДЕО

Брутално насилство се случи вчера околу 19 часот во центарот на Славија во Белград, се вели во објава на страницата на Инстаграм „Мој Белград резерва“.

Во автомобилот мажот ги претепал жената и детето, а како што се вели можеби дури и ја задавил.

Google search engine

Случајни минувачи дошле на помош на жената и детето и се обиделе да ја извлечат од автомобилот и од канџите на насилникот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MOJ BEOGRAD (@moj_beo_grad_)

Додека мажот и жената стоеја пред автомобилот во присуство на полиција, тој можеше да се слушне како вели:

„Заради тебе ќе ме уапсат“?!