Богат Русин ја изнајмил целата плажа поради српска пејачка!

Еден богат Русин наводно на необичен начин се обидел да го освои срцето на Љупка Стевиќ.

На пејачката, која неодамна призна дека откако му го срушила автомобилот на бившиот, никогаш нема да си најде момче, наводно ѝ паднал „око“ од богат Русин. Љупка Стевиќ беше во Црна Гора каде имаше настапи, но успеа да одвои малку време за да се сонча. Меѓутоа, таму наводно доживеала големо изненадување кога богат Русин и ја закупил целата плажа.

Google search engine

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ljupka Stevic (@ljupkastevic)

 „Љупка неодамна беше во Црна Гора на работа. Таа отиде два дена, буквално да работи на тезга, но успеа да одвои малку време за себе. Следниот ден по настапот, таа стана рано и отиде на приватна плажа. Таму не беше жива душа, но не и беше чудно затоа што беше многу рано. Сепак, по еден час беше уште сама! Го праша работникот на плажа зошто сите лежалки околу неа се празни, а тој и откри дека Русинката и ги изнајмил сите на сама“, рекол изворот, додавајќи дека Љупка била во шок и додал дека првата средба меѓу пејачката и Русинката наводно се случила дури вечерта.

„На Љупка вечерта ѝ се јавил пријател од Црна Гора и и кажал дека таа вечер мора да излезе со него во клуб. Кога стигнала таму го нашла и својот додворувач во сепарето! Русинот и се претставил и рекол дека многу му се допаѓа и дека сака подобро да ја запознае.Таа го прашала зошто не и пришол на плажата кога веќе и ја изнајмил, а тој го изговорил дека има Деловен состанок што не можеше да го одложи. Тој рече дека затоа бил на крајот, му се јавил на нивниот заеднички пријател од Црна Гора и го замолил да организира состанок во клубот“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ljupka Stevic (@ljupkastevic)

 Друштвото беше навистина среќно таа вечер, но Љупка и Рус не отидоа заедно во хотелот!

“Таа ми кажа дека ништо не се случило меѓу нив, туку дека размениле броеви. Таа наутро веднаш се вратила во Белград, но наскоро повторно ќе отпатува за Црна Гора бидејќи има закажан состанок. Кој знае, можеби некој богат Русин ќе успее да ја добие победи“, вели изворот.

На српската пејачка на снимање и ѕирнаа голите гради (фото) – ДоказМ.мк

Љупка потврди дека била на состанок во Црна Гора, но не сакала да го коментира гестот на богаташот Русин.

“Бев со пријатели во клуб покрај морето. Меѓу нив имаше и Руси, но сите ми се пријатели, па нема потреба да се кревам врева за тоа”, рекол пејачот, а на прашањето кој ја изнајмил плажата за неа тој одговара: “Нема да зборувам за тоа! Бев “долу” само два дена и наскоро ќе одам пак, но само поради тезгите”.