БОГАТ БИЗНИСМЕН 3 ДЕНА КРВНИЧКИ ТЕПАЛ СРПСКА ПЕЈАЧКА! Ја силувал а потоа ја ставил во кола и и дал 1.000 евра

Аферите околу „елитна проституција“ не престануваат да ја тресеат јавноста, а се сеќаваме и на скандал што пред 3 години и се случи на познатата српска пејачка, која клиентот ја плаќал за секс, а потоа со денови ја мачел во заклучен стан.

Богат бизнисмен од внатрешен град преку макро договорил средба со српска пејачка, која не можела ни да замисли каков ужас ќе доживее.

Google search engine

Откако пред неколку години таа пејачка се појави на музички натпревар, брзо се прошири веста дека покрај пеењето се занимава и со проституција. Со оглед на тоа што таа е една од најатрактивните поп пејачки, нејзините услуги често ги користеле богатите бизнисмени и криминалци, кои биле подготвени да издвојат голема сума за една ноќ со неа.

– Еден од нејзините клиенти, кој дошол кај младата пејачка по препорака, е П.З.(47), кој важи за еден од најопасните криминалци во регионот – рекол тогаш изворот и објаснил дека нивното „пријателство“ брзо се свртело. во тортура.

Договорено е макрото да ја донесе во куќата на тој човек, која е надвор од главниот град, а бидејќи тој ја договорил со тој клиент, таа не ни помислувала дека нешто лошо може да и се случи. Но, на самиот почеток сфатила дека е во сериозна неволја. Мажот од првиот момент почнал да и удира шлаканици, грубо ја удирал по телото и ја навредувал. Таа го молела да престане, а тој и рекол дека ја готви, да не се жали и да не вреска бидејќи никој не ја слушал – рекол тогаш изворот и открил дека ја заклучил пејачката во собата по неколку часа мачење.

– Кога по два и пол часа завршил со мачењето, П.З., го зел телефонот на пејачот, ја напуштил собата и ја заклучил вратата зад себе. Не можела да се движи од страв, била слаба, тепана и мачена. Плачеше со часови и се обидуваше да најде излез. Таа врескала, викала помош, го молела да ја отклучи, но од насилникот немало ни трага ни глас – објаснил изворот и навел дека П.З., малку подоцна се вратил и продолжил таму каде што застанал.

– Вечерта слушнала како се отклучува вратата и штом ја отворил се обидела да побегне. Потоа брутално ја претепал, а потоа повторно имал насилен секс со неа. Не му беше гајле што таа е целата со модринки и дека и требаше лекарска помош. Уживаше да ја маче и тепа одново и одново. Така продолжи и следните три дена, додека не се изморил од неа, па ја ставил во автомобил, и дал 1.000 евра и му рекол на возачот да ја врати во Нови Сад, каде пејачката живее со нејзината мајка – изјавила извор, откривајќи дека невестата, српската пејачка не го пријавила својот клиент за злоупотреба.

– Помина низ пекол, а иако како доказ имаше огромни модринки и траги од тортура на лицето и телото, пејачката наместо во полиција отиде во нејзиниот стан. Не излегуваше со недели, ги откажа сите настапи и плачеше дење и ноќе. Клиентот кој ја тепал бил еден од најдобрите пријатели на нејзиниот макро, па ни таа не можела да му се пожали, а не сакала ни да оди во полиција, за да не се знае дека е проститутка. Дури по неколку месеци некако успеала да се опорави, но на изненадување на многумина се вратила на својот најстар занает. На никого не му е јасно зошто се одлучила на ваков чекор – заклучил изворот.