Бикини, крзнени чизми и 6 милиони допаѓања: Дуа Липа го ‘запали’ Инстаграм со новата објава

Дуа Липа на својот Инстаграм профил објавила неколку фотографии во необичен стајлинг, а позирала во бикини и крзнени чизми.

Пејачката со своите модни комбинации често ги освојува модните критичари и обожаватели, но овојпат сите ги изненадила.

Google search engine

Липа објавила и фотографии на кои ужива со пријателите во зимската атмосфера пред Божиќ, но сепак одлучила времето да го помине поинаку од останатите – во базен.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

- АУДИО РЕКЛАМА -