Автомобил се заби во кафуле за време на снимање на поткаст ВИДЕО

Нејтан Ривс снимал подкаст со гостинот Алексеј Рејес, кога возило удрило во кафулето во Хјустон, Тексас, јави „Би-Би-Си“.

Ниту еден од нив не се здобил со посериозни повреди од несреќата која полицијата ја истражува.

Google search engine