Актерката ја прозвала љубовницата на сопругот: „Мора да те боли тоа што сè уште спие со својата сопруга“

49-годишната актерка Алис Еванс неодамна открила дека нејзиниот сопруг Јоан Грифид ја изневерувал 3 години, а сега јавно ѝ се обратила на љубовницата.

Еванс уште еднаш јавно им се обратила на фановите, а на љубовницата на Грифит ѝ упатила „извинување“:

Google search engine

„Само сакам да им се извинам на сите оние кои сметаат дека бев нељубезна кон Бјанка (љубовницата на мојот сопруг) со тоа што објавив фотографија од мене и мојата 20-годишна љубов. Мора многу да ја заболела идејата дека можеби сè уште спие со својата сопруга или дури се фотографирал со неа. Жал ми е, Бјанка. Тој е секако твој, го исеков од фотографијата. Сега повеќе не мора да се грижиш. Ве сака вашата Алис“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alice Evans (@aliceevansgruff)

- АУДИО РЕКЛАМА -