Актерка од филмови за возрасни загина по падот од 22-ри кат, а еве што држела во рака…

Актерката од индустријата за возрасни, Кристина Лисина, позната како Крис д Фокс, починала во 30-та година, пренесува „Њујорк пост“.

Полицијата ја истражува нејзината смрт откако паднала од 22-ри кат во една висококатница во Санкт Петербург.

Google search engine

Полицијата досега се нема огласено со официјално соопштение, но „East2West News“ информира дека нејзиното тело е пронајдено во близина на градскиот кварт во округот Невски.

Она што дополнително ја заинтригира јавноста е фактот што во нејзината рака била пронајдена банкнота на која била испишана пораката „Засекогаш ќе бидеш во моето срце“.

 

На снимките од безбедносните камери се гледа како Кристина влегува во зградата додека јаде чипс, како и страшната слика од нејзиното безживотно тело неколку моменти потоа.

Полицијата не успеала веднаш да го утврди нејзиниот идентитет, бидејќи со себе немала никаков документ за идентификација, освен банкарска картичка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @kris_the_foxx

Според бројот на прегледи, Лисина уживала огромна популарност на „Pornhub“. Неодамна, на блики пријатели им се пожалила дека се чувствува осамено.

„Сакаше да основа семејство и да се почувствува сакано“, изјавил анонимен извор за британскиот „The Sun“.

Во едно интервју признала дека завршила во порно-индустријата откако не успеала да се снајде работејќи во банка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @kris_the_foxx