43 ГОДИШНА НАША СОГРАЃАНКА: Случајно слушнав за ова и на моја голема радост сè се смени

“Стресното секојдневие имаше значително влијание врз квалитетот на мојот сексуален живот. Ретко го доживував врвот на сексуалното задоволство. Случајно слушнав за овој гел и на моја голема радост се се смени. По првата употреба доживеав интензивен оргазам, како порано, а можеби и подобар. Го користам секогаш, ми дава пријатно чувство и ми го зголемува либидото. Конечно можам да уживам во животот. Ви благодарам!!!”

Ова е приказната на една наша сограѓанка која со години се мачела со својот сексуален живот, поточно со неможноста да доживее посакуван оргазам. Но по случајната средба со нејзина пријателка која и го препорачала Hyper Lady гелот, работите се промениле и нејзиниот оргазам се вратил како од најдобрите денови.

Google search engine

hyper-lady-boxC

Гелот HYPER LADY за стимулирање на жените, во својот состав и дејство е УНИКАТН производ на пазарот! Ќе ви ги разбуди сите сетила и ќе ве доведе до неочекувани сензации со експлозија од оргазми. Произведен од внимателно одбрани, сертифицирани и проверени хербални суровини. Природна формула специјално прилагодена за понежниот пол.

Гелот делува преку стимулација на целиот интимен регион кај жените, помага при намалено женско либидо, отсуство на осетливост при стимулација, намалена влажност и потешкотија да се достигне врвот при сексуална активност.

По користење не остава дамки на текстил, а кога ќе се исуши не се лепи за кожа и лесно се мие.

Начин на примена: Гелот за интимна масажа HYPER LADY е наменет за локална апликација. Нанесете мала количина од производот на врвот на прстот и нежно масирајте на клиторисот 5-15 минути пред сексуалниот однос. Масажата со гелот HYPER LADY ќе предизвика пријатно чувство на скокоткање и дополнителна стимулација, што ќе ја направи врската повозбудлива. Активните состојки почнуваат да делуваат по 1-3 минути, максималниот ефект ќе го почувствувате помеѓу 5-тата и 15-тата минута. После тоа, доколку сакате да продолжите да уживате, повторно нанесете мала количина гел. Исто така, можете да го нанесете гелот HYPER LADY на целиот интимен регион и да го максимизирате ефектот!

* Несакани ефекти или нуспојави досега не се забележани или не постојат! Не користете на оштетена кожа, не користете веднаш по бричење и доколку има рани. Доколку почувствувате непријатно пецкање, исплакнете ја кремата со топла вода или гел за туширање.

Произведен според барањата на iso 9001-2015 стандардот

Сертифициран и здравствено исправен производ