Младата албанска пејачка и водителка Лауна Вјолца многу потсетува на Карлеуша. Како по нејзиниот глас така и по нејзиниот стил, начин на шминкање и позирање, таа згледа…
Како и секое лето и годинава светските убавици редовно предизвикуваат хаос на социјалните мрежи. Едни од најубавите жени на светот, „жешките“ Адриана Лима и Моника…
Ако некој може да ѝ парира на Елизабет Харли и нејзините фотографии во бикини, тоа е дефинитивно Синди Крафорд. Поранешниот супермодел изгледа совршено и покрај…
Илјадници луѓе ја гледаа оваа снимка објавена на Твитер на која возилата како да изчезнуваат во ѕидот. Снимката на Твитер ја споделил и австискиот новинар…
Топ моделот Ирина Шајк ужива на Ибица со својата ќерка Леа де Сејн и пријателите, а оваа руска убавица конечно има широка насмевка на своето…
Рита ги воодушевува сите со своето извајано тело и провокативните изданија. Популарната пејачка Рита Ора позирала во минијатурно бикини, а бидејќи атрибутите не можела да…
Top