Кој знае повеќе за сексот од оваа актерка од филмовите за возрасни? Есперанса Гомез ги открила нејзините топ секс трикови и со тоа укажала на…
Магазинот Бекстејџ често знае да ги “бомбардира” македонските јавни личности со контроверзни прашања, а неретко успеваат и да извлечат одговори на истите. Овој пат, на…
Тори Спелинг објавила фотографија со Џени Гарт и Габриел Картерис на која позираат во бикини. Додека трае снимањето на новото продолжение на една од најпопуларните…
Спoред најновите статистики на магазинот Форбс, Џеј Зи е првиот хип хоп уметник во историјата на овој жанр кој стана милијардер. Текстот на Форбс започнува…
Мари Калверт од Велика Британија има 67 години, а признала дека спиела со повеќе од 3.000 мажи. „Сексот е моја страст. Тоа е најзабавниот и…
Познатата пејачка има чудна навика да ја шокира јавноста со своите фотографии и изјави. Пејачката Карди Би била “мета“ на напади од негативни коментари откако…
Top