Помеѓу холивудските ѕвезди, веќе со децении наназад разликата во годините не е никакво изненадување. Иако за многумина ова е табу тема, светските ѕвезди очигледно немаат…
Младата сестра на Ким Кардашиан, американската манекенка и ријалити ѕвезда Кендал Џенер, позирала пред огледало и во секси танга го покажала својот задник.  Кендал го…
21-годишната студентка Џулија Магован, преку интернет порачала црн тесен фустан, со големина 8, или по европски - 38. Меѓутоа, кога го добила не можела да…
Ги опишуваат како садо-мазо техно бенд, ги нарекуваат "псевдо фашистички киборзи", а учеството на Евровизија за нив е само уште еден експеримент. Тие се групата…
Поранешниот бејзбол играч Алекс Родригез неодамна ја запроси Џенифер Лопез, а само неколку дена подоцна во медиумите се појавија обвиненија дека ја изневерува. Откако се…
Шпанската убавица Џорџина Родригез го подигнува притисокот на машкиот дел од обожавателите со секоја објава на Инстаграм. Девојката на Кристијано Роналдо секојдневно тренира во теретана,…
Top