Откако магазинот Форбс ѝ ја додели ласкавата титула за најмлада самоостварена милијардерка во историјата, 21-годишната Кајли Џенер се почестила со одмор во калифорнискиот Калабасас. Младиот…
Ријана на Инстаграм најави дека нејзината нова колекција на долна облека „Savage x Fenty“ ќе излезе на 1-ви април, а парчињата од неа ги претстави…
28-годишната дизајнерка Елисија Даунингс се “пофалила” дека секогаш спие со момчето веќе на првиот состанок и дека тоа е најдобар индикатор да провери дали има…
Додека згодната манекенка во црвено бикини позирала на плажа за време на снимањето, од морето излегол еден симпатичен дедо со насмевка на лицето, влегува во…
Британската Плејбој зајачица Зои Грегори ја открила валканата тајна на вереникот на Џенифер Лопез. Убавата Џеј Ло по четврти пат носи веренички прстен, а овојпат…
Браќата Стефан и Мартин од „Некст тајм“ се надминаа себеси. Со фантастична преработка на песната „Нешто ќе те питам бабо“ ги разбудија емоциите кај сите Македонци.…
Top