Данокот од неискуството во болидите од 500 и повеќе коњски сили често ги плаќаат и останатите учесници во сообраќајот, но во овој случај сепак била…
Хрватската пејачка Алка Вуица неодамна го прослави 58 роденден. Некогашната југословенска ѕвезда, која врвот на кариерата го достигна во 90-тите, денеска е повлечена од музичката…
Не е тајна дека популарниот португалски фудбалер Кристијано Роналдо е “слаб“ на проститутки. Неговата скриена страст кон “ноќните дами“ често го носела на насловните страници…
Двајца пријатели си "бркаат" работа, односно едниот поправа автомобил, а другиот сече дрва со моторна пила. На вториот му текнува да се пошегува со својот…
Кристијано Роналдо ужива со својата девојка Џорџина Родригез и останатиот дел од семејството на одмор по напорната сезона. Португалецот изнајмил јахта која е вистински “ѕвер“,…
Ријана се однесувала целосно опуштено што ги воодушевило сите кои ја следеле таа емисија. Ријана (31) учествуваше во популарниот предизвик „Day Drinking“, со американскиот водител…
Top