Минатата недела се одржа популарниот фестивал Гластонбери, каде јасно можело да се забележи дека трендот на носење светкави украси на градите не е завршен. Станува…
Јутјуб ѕвездата Лена Нерсесијан, позната како “Lena the Plug” се прослави во јавноста кога отворено призна дека ѝ дозволила на својата најдобра пријателка Емили да…
На фестивалот “Sunny Hill”, организиран од таткото на Дуа Липа, Дукаѓин, кој се одржува од 2-ри до 4-ти август во Приштина најавено е доаѓањето на…
Заносната колумбиска мисица, модел и актерка, 25-годишната Ариадна Гутјерез, освен што одмара во Мајами, ги завршува и деловните обврски. Убавата Колумбијка во текот на снимањето…
Познатиот НФЛ играч, Лeвион Бел, скапо го чинел сексот во тројка кој го организирал во својот дом. Бел сакал малку да се забавува, па решил…
Незаобиколниот дел од летната “туристичка понуда” со години е проституцијата која се случува на јахтите во турските, хрватските и црногорските води. Минатогодишното истражување покажува дека…
Top