Актерот Џони Деп е на тешка мака како да докаже дека навистина не е агресивен човек. Како што поминува времето и се собираат доказите, Амбер,…
Ништо не е толку ретко како шансата да ја видиме младата ријалити ѕвезда Кајли Џенер без шминка, а талентот за нанесување шминка младата старлета го…
Холивудската актерка Мила Кунис признава дека еден важен аспект од воспитувањето на нејзините деца секојдневно ѝ е во мислите. Иако Мила Кунис има доволно пари…
Меѓу и понатаму законските сопружници, актерот Џони Деп и актерката Амбер Херд, веќе неколку месеци трае парницата на која се поради тоа дека наводно тој…
Како што пренесуваат српските медиуми, поп-пејачката Јелена Карлеушанеодамна искеширала 5.000 евра за естетски хируршки зафат. Станува збор за липосукција на салото од стомакот, кое подоцна завршило во…
Пејачката Џенифер Лопез многумина ја сметаат за една од најубавите жени на светот која почна вистинска револуција за новиот поим на женска убавина со облини.…
Top