Карлеуша во најпровокативен костим и со порака испишана на нејзиниот задник

Српската пејачка повторно ги рупи рекордите со своите објави на „Инстаграм“. Овојпат, плетениот костим кој едвај ги покри нејзините интимни делови, собра илјадници коментари.

Бум предизвика и втората објава во овој костим, на кој Карлеуша го открива задникот на кој е испишано:

 

View this post on Instagram

BAM!? In @deviantlavie

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

PEACE, LOVE & FUCK HATERS!??

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Top